Благодійний забіг


Illustration
Illustration

Бізнес-платформа “МрійДій” підтримала благодійний забіг бігового клубу “Напрям” на підтримку дітей з особливими потребами.
11 вересня з 9.00 до 12.00 відбувся забіг, метою якого став збір коштів на закупівлю спеціальних бігових візочків для дітей з інвалідністю у Миколаєві та організацію регулярних забігів разом з дітьми, батьками та волонтерами. 
Організатори тренувань заряджають позитивною енергетикою, діти і батьки відразу переключаються на молодіжний формат і жарти.

Даний забіг проводиться у партнерстві з Біговим клубом для дітей з інвалідністю «Рука об руку» (м.Київ), який вже 2 роки проводить регулярні тренування з бігу для дітей з певними обмеженнями. На подію у Миколаєві нашими партнерами будуть люб'язно надані такі необхідні для забігу спеціальні бігові візочки.
Мета бігового клубу — соціалізація за допомогою бігу, спілкування з дітьми з ДЦП, розширення кола їхніх знайомств, друзів. Вони приходять на тренування, жартують веселяться, знаходять нових людей. Це сильно відрізняється від звичайного і звичного їм способу життя. Ми на цьому концентруємося і намагаємося підтримувати. У людській природі є особливість обходити стороною і не помічати негативне, але наш досвід показує, що у світі багато небайдужих людей, які готові вкладати свій час, емоції і сили. Для таких дітей це важливо, адже їх намагаються ізолювати. Мета наша — дати їм можливість бути повноцінними членами суспільства.
Загальна мета цього проєкту зібрати кошти для 10 бігових триколісних колясок британської марки Kool Stride вартістю 1295 фунтів стерлінгів кожна, які найкраще підходять для дітей з певними обмеженнями. Коляски будуть передані на баланс бігового клубу "Напрям", кожна дитина з обмеженими можливостями зможе відчути себе на хвилі.

Всього під час благодійного забігу було зібрано 33500 грн.
Щиро висловлюємо подяку:Окрема велика подяка — «Рука об руку» (м.Київ)Вдячні за допомогу в організації забігу Юрієві Трусову, Вадимові Степаненку, а також партнерам заходу:Ігор Богославський і "Сімейна стоматологія" — сертифікати для всіх учасників забігу. Ольга Ніколаєвич і «Drive park» — розваги для учасників у спортивному мотузковому парку. В'ячеслав Базаренко и UpperCode — IT-підтримка. Дмитро Доценко і ТОВ ELECTROINSTAL — нагорода учасників Олег Чередниченко і кафе «Наполеон» — торти для наших партнерів, людей з інвалідністю з Києва Ольга Бандура і рекламне агентство «Лідер» — друк рекламної продукції Олексій Тітов і студія «Мир шаров» — фотозона Майкл Рябов і студія «Барзота» — дизайн логотипа Анастасія Серебрич і дитячий клуб «Продленка» — напої Олександра Волкова і модельна агенція "Glyаnec" — процес проведення заходу Констянтин Scorini і ресторан Scorini — піца для героїв забігу Катерина Литвишкова і "Family Palace" — бургери для героїв забігу МрійДій Junior —допомога в реєстрації Олексій Земляной і "ЕталонПрофСтрой" —солодкі подарунки Інфо-партнери:«Суспільне» "NewRun" 
#біжимоводномунапрямі

Illustration

ПАРТНЕРИ

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration