Бізнес-школа

Якщо мрієш створити власну справу – час діяти! Учасники платформи МрійДій залюбки допоможуть тобі створити власний бізнес. Ми прагнемо передати свій досвід, знання та секрети успіху. Підприємці – це основа сучасної економіки і благополуччя країни. Наша місія – допомогти молодим та амбітним бізнесменам швидше пройти позначку "нуль" і вийти в "плюс".

Допомога набільшого бізнес-товариства у Миколаєві

Практика з досвідченими підприємцями

25 -Rake- (Solid)Created with Sketch.

Розкажемо, про свої граблі та як їх обійти

Для кого працює проект бізнес-школи?

Illustration

Якщо мрієш – час діяти!

Якщо ти вже потрапив на цю сторінку – однозначно маєш думки щодо створення власного бізнесу! І ми хочему тобі допомогти у цій справі.
"МрійДій" – це об'єднання підприємців і активних мешканців, яким не бадуже майбутнє Миколаєва. Для успіху міста потрібно, щоб у ньому працювало якомога більше успішних людей. Саме бізнесмени створюють додаткову вартість та цінність продукту, дають робочі місця й сплачують податки. 
Ми прагнемо, щоб кожний миколаєвець, який має надхнення створити власну справу – став успішним. Тому ми готові ділитися досвідом, знаннями, секретами. Готові допомагати у пошуку інвестицій талановитим, амбіційним та щирим підприємцям. 

Illustration

"Цитата куратора проекта"

имя фамилия куратора проекта

Як це працює?

Конкурс

Для початку надішли нам данні про себе та свою ідею. Аналізуючи заявку, ми відбираємо накращих претендентів та починаємо працювати.В бізнес-школі немає вікових чи будь-яких інших обмежень.
Після заявки будь готовий до співбесіди, на якій тобі потрібно буде захистити свою ідею!

Навчання в полі

Бізнес – це щоденна праця. Це 99% практики і 1% теорії. Ми не пропонуємо слухати лекції та писати конспекти. Кожний учасник бізнес-школи з першого дня йде працювати "в поле". Залежно від бізнес-ідеї ми підбираємо для тебе найкращих вчителів серед підприємців-учасників платформи і ти починаєш "жити" разом з ними, щодня перебираючи досвід. А коли будеш готовий – починаєш власну справу.

Менторська допомога

Після серії практичної роботи і передачі досвіду "в полі", для кожного учасника бізнес-школи ми формуємо менторську группу з числа успішних бізнесменів. 
Разом ми допомогаємо запустити власну справу і надаємо підтримку в процесі майбутньої роботи.

Радимо прочитати!

Якщо шукаєш натхнення для стрибка від роботи "на дядю" до власної справи, радимо почитати класні книжки про бізнес, лідерство і гроші.

Award "Most Innovative Solutions for Companies"

Річард Бренсон

До біса все! Бери й роби!

Award "Best Service Provider"

Роберт Кіосакі

"Багатий тато, бідний тато" "8 уроків лідерства"

Award "Comfortable and Modern Office Design"

Айн Ренд

Атлант разправив плечі

Розкажи про себе та свою бізнес-ідею!

Претенденти на участь в бізнес-школі МрійДій обираються на конкурсній основі. Кожне звернення розглядається учасниками платформи окремо.

Додати файл

Дякуємо!

Заявка надіслана.

Can't send form.

Please try again later.