Image placeholder

Відкрита зустрічМрійДій у Херсоні

Запрошуємо вас на зустріч знайомство з бізнес-клубом "МрійДій"

Illustration

Що таке МрійДій?

МрійДій - це об'єднання соціально-відповідальних підприємців, які безмежно люблять своє місто та хочуть самі створювати цінності для нього.
Ми об'єднуємося, щоб розвивати культуру підприємництва, ставати сильнішими, знаходити однодумців, з ким разом ми зможемо досягати вершин.

Що отримують учасники бізнес спільноти МрійДій

Бізнес освіта

Ми постійно проводимо бізнес-івенти для того, щоб наші учасники мали змогу отримати знання від експертів з різних сфер бізнесу.

Ком'юніті однодумців

Нас формує коло нашого спілкування. МрійДій це ком'юніті сильних, активних, розумних та успішних людей. 

Бізнес нетворкінг

МрійДій - це джерело знань та корисних знайомств. Тут можна знайти нових клієнтів, партнерів, обмінятися досвідом та вивести свій бізнес на новий рівень.

Неформальні зустрічі

МрійДій це не тільки про серйозний бізнес. Це ще багато неформальних зустрічей. Всередині платформи є різні ком'юніті по інтересах і ви обов'язково знайдете своє.

Discount club

Ставши учасником МрійДій ви отримуєте картку нашого дисконт-клуба зі знижками у більш ніж 80 закладах та компаніях нашого міста. 

Соціальна місія

Ви зможете долучитись до змін в нашому місті. Частину бюджету, який формується за рахунок членських внесків, ми направляємо на реалізацію проектів для розвитку міста. 

Image placeholder
Image placeholder

22 липня 17:00, Херсон

Запрошуємо вас на зустріч-знайомство з представниками бізнес-клубу "МрійДій".Залиште свої контактні дані і ми повідомимо вам про місце зустрічі