Бажаєш долучитися до команди МрійДій?

Круто! Ми раді вітати у лавах МрійДій активних та небайдужих мешканців Миколаєва. Якщо ти:● розділяєш наші цінності;● готовий щомісяця сплачувати членський внесок в розмірі 1000 грн на місяць;● готовий працювати пліч-о-пліч та підкорювати нові горизонти,заповнюй анкету!
Важливо, що всі зібрані кошти витрачаються на реалізацію проектів для нашого міста!

Що ви отримаєте 

Бізнес освіта

Ми постійно проводимо бізнес-івенти для того, щоб наші учасники мали змогу отримати знання від експертів з різних сфер бізнесу.

Ком'юніті однодумців

Нас формує коло нашого спілкування. МрійДій це ком'юніті сильних, активних, розумних та успішних людей. 

Бізнес нетворкінг

МрійДій - це джерело знань та корисних знайомств. Тут можна знайти нових клієнтів, партнерів, обмінятися досвідом та вивести свій бізнес на новий рівень.

Неформальні зустрічі

МрійДій це не тільки про серйозний бізнес. Це ще багато неформальних зустрічей. Всередині платформи є різні ком'юніті по інтересах і ви обов'язково знайдете своє.

Discount club

Ставши учасником МрійДій ви отримуєте картку нашого дисконт-клуба зі знижками у більш ніж 80 закладах та компаніях нашого міста. 

Соціальна місія

Ви зможете долучитись до змін в нашому місті. Всі зібрані кошти ми направляємо на реалізацію проектів для розвитку Миколаєва. 

Image placeholder
Image placeholder

Хочеш дізнатись про платформу більше?

Щотижня ми проводимо відкриту зустріч для тих, хто зацікавлений приєднатися до платформи та хоче дізнатися більше про діяльність та цілі

Відповіді на поширені питання

Ми запрошуємо приєднатися до платформи підприємців, топ-менеджерів компаній та просто активних містян, які розділяють наші цінності.

Який розмір членського внеску?

Кожен учасник сплачує вступний внесок одразу за 3 місяці (3000 грн), далі щомісяця сплачується поточний членський внесок в розмірі 1000 грн на місяць. На щомісячних зборах ми разом вирішуємо, які проекти ми будемо реалізовувати.

Як звітує платформа за витрачені кошти?

Бюджет платформи складається з членських внесків учасників. На щомісячних зборах ми даємо прозорий звіт по надходженнях та витратах. Кожен учасник може з ним ознайомитись та задати питання.

Чи зобов'язаний я відвідувати всі зустрічі?

Окрім щомісячних зборів ми організовуємо зустрічі з бізнес-навчання та різноманітні розважальні заходи. Відвідування їх за бажанням.

Яке бізнес навчання ви проводите?

Ми постійно організовуємо бізнес-івенти на різні теми: продажі, маркетинг, HR, масштабування, бухоблік, юридичний захист тощо. Наша місія розвинуту в місті екосистему, сприятливу для розвитку підприємництва.

Як я можу розвинути свій бізнес завдяки платформі?

Ми всіляко сприяємо розповсюдженню інформації о бізнесах наших участників. Ви можете донести інформацію через канали комунікації в середени платформи, проводити презентації тощо. 

Хто вирішує куди витрачати кошти?

Всі проекти обговорюються проектною радою. Проекти з бюджетом менше 20000 грн приймаються на раді, більше - виносяться на загальні збори. Життєдіяльність платформи також фінансується з загального бюджету , всі видатки можна побачити в щомісячному звіті.

Чи можуть не учасники допомогти платформі ?

Звичайно! Ви можете обрати цікаві для вас проєкти на краудфандинговій платформі та підтримати їх.

Не залишилось питань і готові долучитися до платформи?Заповнюйте Анкету учасника

Статут ГО "МрійДій"Договір оферти