Бажаєш долучитися до команди МрійДій?

Круто! Ми раді вітати у лавах МрійДій активних та небайдужих мешканців нашого міста. Якщо ти:● налаштований працювати пліч-о-пліч та підкорювати нові горизонти;● розділяєш наші цінності;● готовий щомісяця сплачувати членський внесок в розмірі 1000 грн на місяць;
Заповнюй анкету!

ЛИШЕ ДВА КРОКИ, ЩОБ БУТИ ЧАСТИНОЮ СІМ'Ї МРІЙДІЙ 

Статут ГО "МрійДій"Договір оферти

Що ви отримаєте 

Бізнес освіта

Ми щомісяця проводимо бізнес-івенти для того, щоб наші учасники мали змогу отримати знання від експертів з різних сфер бізнесу.

Ком'юніті однодумців

Нас формує коло нашого спілкування. МрійДій це ком'юніті сильних, активних, розумних та успішних людей. 

Бізнес нетворкінг

МрійДій - це джерело знань та корисних знайомств. Тут можна знайти нових клієнтів, партнерів, обмінятися досвідом та вивести свій бізнес на новий рівень.

Неформальні зустрічі

МрійДій це не тільки про серйозний бізнес. Це ще багато неформальних зустрічей. Всередині платформи є різні ком'юніті по інтересах і ви обов'язково знайдете своє.

Discount club

Ставши учасником МрійДій ви отримуєте картку нашого дисконт-клуба зі знижками у більш ніж 80 закладах та компаніях нашого міста. 

Соціальна місія

Ви зможете долучитись до змін в нашому місті. Ми разом обираємо, який саме проєкт будет реалізований платформою.

Відповіді на поширені питання

Ми запрошуємо приєднатися до платформи підприємців, топ-менеджерів компаній та просто активних містян, які розділяють наші цінності.

Який розмір членського внеску?

Кожен учасник сплачує вступний внесок одразу за 3 місяці (3000 грн), далі щомісяця сплачується поточний членський внесок в розмірі 1000 грн на місяць. На щомісячних зборах ми разом вирішуємо, які проекти ми будемо реалізовувати.

Як звітує платформа по реалізованих проєктах?

Бюджет платформи складається з членських внесків учасників. Тритина бюджета йде на реалізацію проєктів для міста, які обирають самі учасники платформи. Щомісяця на загальних зборах ми звітуємо по реалізованих проєктах.

Чи зобов'язаний я відвідувати всі зустрічі?

Окрім щомісячних зборів ми організовуємо зустрічі з бізнес-навчання та різноманітні розважальні заходи. Відвідування їх відбувається за бажанням.

Яке бізнес навчання ви проводите?

Ми щомісяця організовуємо бізнес-івенти на різні теми: продажі, маркетинг, HR, масштабування, бухоблік, юридичний захист тощо. Наша місія розвинути в місті екосистему, сприятливу для розвитку підприємництва.

Як я можу розвинути свій бізнес завдяки платформі?

Ми всіляко сприяємо розповсюдженню інформації о бізнесах наших участників. Ви можете донести інформацію через канали комунікації в середени платформи, проводити презентації тощо. 

Хто вирішує на який проєкт підуть кошти?

Всі проекти обговорюються проектною радою. Проекти з бюджетом менше 20000 грн приймаються на раді, з більшим бюджетом - виносяться на загальні збори. Життєдіяльність платформи та організація бізнес-івентів також фінансується з загального бюджету.

Як стати учасником платформи?

1

Задайте всі питання про платформу

В попередньому розділі є відповіді на поширені питання. Але, якщо у вас залишились питання - зателефонуйте нам! Ми розкажемо вам детально про нашу організацію.

2

Заповніть анкету

Якщо питань не залишилось, заповнюйте анкету на початку сторінки. Після заповнення з вами зв'яжеться наш менеджер та запросить на зустріч знайомство.

3

Відвідайте зустріч-знайомство

Тут ми познайомимось та дізнаємось цілі один одного та чим ви можете бути корисним платформі, а чим платформа - вам.

4

Сплатіть вступний внесок

Вступний внесок оплачується одразу за три місяці (3000 грн) шляхом безготівкового переказу на рахунок "МрійДій". Також необхідно буде ознайомитися з договором оферти та заповнити заяву на вступ до організації.

5

Вітаємо у команді!

Після сплати внеску ви отримаєте доступ до каналу сповіщень і зможете використовувати всі можливості платформи для розвитку себе, свого бізнесу да свого міста!