Поділіться своєю історією успіху!

Поділіться своєю історією успіху!

Бізнес-платформа "МрійДІй" відкриває Конкурс кращих практик молодіжного соціально-відповідального бізнесу Миколаївщини.

До участі у конкурсі запрошуються власники чи представники молодіжного соціально-відповідального бізнесу, які мають успішні практики впровадження проєктів або ініціатив співпраці бізнесу, громадськості та ОМС з наступних сфер:

*підтримка молодіжних проєктів та ініціатив;

*освіта, навчання та просвітницька діяльність;

*соціальне підприємництво;

*волонтерство;

*інклюзивний розвиток;

*сталий розвиток та екологія;

*медицина;

*розвиток медіа та медіа-освіти;

*розвиток та підтримка культури;

*розвиток та підтримка спорту;

*розвиток туризму в територіальних громадах;

*розвиток малих територіальних громад.

Конкурс проводиться з метою відзначення та популяризації серед молоді культури розвитку соціально-відповідального бізнесу.

Для участі у Конкурсі необхідно заповнити Анкету учасника

Прийом заявок триватиме до 23:59 15 серпня.

За підсумками Конкурсу найкращі практики будуть включені до друкованого та електронного видання «Каталог кращих практик молодіжного соціально-відповідального бізнесу Миколаївської області», а переможці Конкурсу отримують призи та відзнаки. Відбір найкращих практик здійснює експертна комісія, до складу якої входять представники партнерів конкурсу та незалежні експерти молодіжного середовища. Кількість поданих заявок від однієї організації/представника бізнесу є необмеженою.

Якщо ви є представником молоді і у вас є успішний досвід молодіжної роботи, будь ласка, в загальних рисах викладіть інформацію за формою. Опис Вашої практики не обов’язково має бути написаний бездоганно. Ми можемо звернутися до вас з додатковими питаннями та готові допомогти вам оформити опис вашої практики у відповідності до найвищих комунікаційних стандартів. Ваші історії успіху можуть бути з місцевого, регіонального рівнів.

Додаткову інформацію можна отримати у координатора Конкурсу Віктора Сікаленка viktor.sikalenko@mriydiy.com.ua.

Конкурс проводиться ГО "МрійДій" в рамках проєкту «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19» за підтримки бізнес-платформи «МрійДій», Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку», у партнерстві Управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради.