Платформа отримала грант від фонду EFD

Платформа отримала грант від фонду EFD

Громадська організація "МрійДій" отримала грант від "Європейського фонду за демократію" на реалізацію дворічного проекту "Розвиток демократичних процесів в Миколаєві".

Отриманий грант, відповідно до заявки, спрямований на розвиток громадянського суспільства міста Миколаєва. В рамках проекту будуть проведені тематичні заходи, основним завданням яких є підвищення знань миколаївців про гендерну рівність, важливості суспільної діяльності, а також допомоги в роботі над авторськими проектами.

В ході реалізації гранту, планується створення "єдиного вікна" для подачі проектів інфраструктурної та соціальної спрямованості. Окрему увагу буде приділено питанню якості взаємодії городян з місцевою владою, що призведе до додаткового контролю за діяльністю чиновників.

Для поліпшення і зборів воєдино всіх пропозицій активних городян планується розвивати краудфандінговую платформу, через яку кожен зможе запропонувати свій проект на розгляд ради "МрійДій" https://mriydiy.com/

На даному етапі проекту, організація вже отримала перший транш, всього таких траншей буде сім. Представники "МрійДій" вже провели ряд онлайн і офлайн зустрічей з представниками "Європейського фонду демократії".

Звіт про реалізацію проекту буде публікуватися на сайті організації https://mriydiy.com.ua/