Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19

Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19

Платформа підприємців «МрійДій» з партнерами презентує регіональний проєкт «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19».

Мета проєкту: Сприяння розвитку політики соціально-відповідального бізнесу серед молодих бізнесменів Миколаївської області, впроваджуючи освітні і соціальні заходи, які покликані на протидію пандемії.

Проєкт передбачає 3 етапи, реалізація яких сприятиме розвитку політики соціально-відповідального бізнесу серед молодих бізнесменів Миколаївської області.

На першому етапі реалізації проєкту 20 молодих представників соціально-відповідального бізнесу пройдуть 90 годинну освітню програму з 5 тематичних модулів: соціальне підприємництво, проєктний менеджмент, PR, HR і цілі сталого розвитку в підприємництві.

Другий етап передбачає конкурс грантів серед випускників освітньої програми. У рамках конкурсу 10 представників соціально-відповідального бізнесу у партнерстві з громадськими організаціями Миколаївської області зможуть реалізувати 10 проєктів на загальну суму 1 млн.грн.

Третій етап проєкту передбачає проведення конкурсу серед молодих бізнесменів Миколаївської області “Кращі практики молодіжного соціально-відповідального бізнесу на Миколаївщині під час пандемії”. Найкращі практики будуть відзначені цінними призами під час “І Форум Молодіжного соціально-відповідального Бізнесу”.

Дедлайн – 31 січня 2021 року.

Як подати заявку?

Заповнити форму на онлайн-платформі, описавши ідею вашого проєкту за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfrrIZTs9J.../viewform....

Ініціатива реалізовується у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку»,

у партнерстві з Представництвом DVV International в Україні, Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Управлінням молоді та спорту Миколаївської ОДА, Громадською організацією «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива», Громадською організацією «МІФАРТ» і 19 бізнес-представництвами Миколаївщини.

Детальну інформацію, Ви можете отримати у керівника проєкту Віктора Сікаленка: viktor.sikalenko@mriydiy.com.ua.