10 крутих соціальних ініціатив для Миколаєва

10 крутих соціальних ініціатив для Миколаєва

10 крутих соціальних ініціатив для Миколаєва та області майже реалізовані в рамках масштабного проєкту «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу" громадської організації «МрійДій». Загальна вартість проєкту 1 600 000 грн.

Ініціативи, які отримали фінансування у Конкурсі мікрогрантів від ГО «МрійДій»:

«Безпека під ногами»

В результаті реалізації ініціативи буде влаштувано додаткове освітлення, що дублюватиме сигнал основного світлофора на тротуарах біля переходу і створюватиме додатковий світловий сигнал пішоходам.

«AR-старовинні локації міста М»  

В рамках ініціативи буде установлена перша інформаційна локація з qr- кодом, за допомогою якого кожен мешканець міста зможе побачити історичні об’єкти Миколаєва та зробити селфі на їх фоні.

«Молодь Дій»

В результаті реалізації ініціативи проведено 4 спортивно-танцювальні івенти в різних локаціях міста. Ініціатива сприяє розвитку та популярізації здорового образу життя та позитивного оточення через призму вуличних культур.

«Нова Ти!»

Ініціатива включає цикл безкоштовних тренінгів з розвитку жіночності для 80 дівчат з районних центрів Миколаївської області і складається з тренінгів, занять з акторської майстерності, арт-терапії, основ та правил фотопозування, макіяжу, зачісок, правильної ходи на підборах, фотосесії тощо.

Курси домедичної допомоги «Sample»

В рамках ініціативи проведені перші постійно діючі курси з навчання навичкам домедичної допомоги в місті Миколаєві. Усього відбулося 5 курсів для 50 мешканців Миколаєва. Створено перший міський телеграм-бот з інформацією про алгоритми надання домедичної допомоги.

«Запусти мрію у небо

В межах даної ініціативи проведено навчальний курс з виготовлення та керування кайтами для 5 родин учасників АТО та ВПО. Після закінчення навчання родини взяли участь у фестивалі повітряних зміїв на фестивалі у Коблево нарівні з іншими учасниками фестивалю.

«Nikolaev Streetball Festival»

Огранізатори ініціативи провели цикл турнірів «Mykolayiv Streetball Festivall» , в яких взяли участь 28 різних команд, 146 непрофесійних баскетбольних гравців. Це наймасштабніший регіональний турнір, який проводився за стрітбольних правил в Миколаївській області.

«Green Day»

Освітній курс з популяризації здорового харчування та навчання вирощування мікрогріну для дітей з багатодітних родин 7-12-ти років.

"Інформаційна вакцина для молоді Миколаєва»

Це освітній онлайн-захід на тему медіаграмотності ексклюзивно для студентів та учнів 9-11 класів м. Миколаєва. На заході молодь навчили виявляти фейки та інформаційні маніпуляції.

«Без Слів»

Інаціатива направлена на сприяння популяризації мови жестів серед дітей та дорослих м. Миколаєва. Проєкт покликаний навчити дітей основним жестам, які допоможуть для спілкування з людьми з вадами слуху; підвищити рівень толерантності дітей підліткового віку; привернути увагу до проблем осіб з порушенням слуху в місті Миколаєві.

На реалізацію кожної ініціативи направлено від 100 до 250 тис. грн.

Нагадаємо, що на першому етапі проєкту «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19» для 20 молодих представників соціально-відповідального бізнесу проведена 90 годинна освітня програма, яка складалася з наступних циклів: соціального підприємництва, проєктного менеджменту, PR, HR і цілей сталого розвитку в підприємництві.

На другому етапі проєкту був проведений конкурс грантів серед випускників освітньої програми. В результаті конкурсу відібрано 10 представників соціально-відповідального бізнесу у партнерстві з громадськими організаціями Миколаївської області , які наразі реалізували 10 соціальних ініціатив на загальну суму 1 000 000 грн.

На заключному етапі проєкту у серпні 2021 року буде проведено “І Форум Молодіжного соціально-відповідального Бізнесу”.

Партнери платформи «МрійДій» в рамках проєкту «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19»: Уряд Швеції та Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку», Представництво DVV International в Україні, Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Управління молоді та спорту Миколаївської ОДА, ГО «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива», ГО «МІФАРТ» та 19 бізнес-представництв Миколаївської області.