1 000 000 грн для реалізації 10 найуспішніших проєктів

1 000 000 грн для реалізації 10 найуспішніших проєктів

1 000 000 грн для реалізації 10 найуспішніших проєктів пропонує конкурс мікрогрантів «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу», оголошений в межах проєкту «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19».

Обов'язкова умова Конкурсу: сертифікат проходження освітнього курсу проєкту «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19». Нагадуємо, що даний освітній курс з лютого цього року проходять 20 молодих соціально-відповідальних підприємців, які пройшли спеціальний конкурсний відбір.

Проєкт реалізується Громадською організацією «МрійДій», яка працює на території Миколаївської області, у партнерстві з Миколаївською міською радою і Миколаївською обласною адміністрацією та міжнародними партнерами. Внесок «МрійДій» у проєкті становить майже 200 000 грн. Ще понад 800 000 грн надають партнери.

Наш конкурс «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу» особливий тим, що ми надаємо можливість реалізувати свої ідеї саме молодим, соціально-відповідальним підприємцям. Такі можливості особливо цінні для молоді територіальних громад Миколаївської області, адже розраховані на розвиток політики соціально-відповідального бізнесу серед молодих бізнесменів та мотивування бізнесу до дій, які покликані на пом’якшення впливу пандемії COVID-19.

Таким чином ми хочемо підтримати і відповідно підсилити вплив та участь активного прошарку молодих підприємців у житті територіальних громад Миколаївщини.

Заповнені заявки приймаються до 23:00 31 березня на адресу: viktor.sikalenko@mriydiy.com.ua з позначкою «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу».

Переможців буде оголошено 11 квітня.Положення: https://cutt.ly/Ux4YW8x.Заявка: https://cutt.ly/Lx4YsTn.Бюджет: https://cutt.ly/Kx4Y8M0

Ініціатива реалізовується у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

#ПРООН #МолодіжнаШкола